22 Nov
Powiedz przeziębieniu stop z Pelavo Med
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR US Pharmacia

 

Pelavo Med łączy dobroczynne działanie naturalnych składników roślinnych z najnowszą wiedzą medyczną oferując produkt, który leczy objawy przeziębienia.

Nowość Pelavo Med


Lek OTC wydawany przez farmaceutę bez recepty


Zalecany:


• W objawowym leczeniu przeziębienia


Zawiera:


• Wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej
• Odpowiednio dobrany skład – bez zbędnych substancji takich jak: maltitolu, sorbitol, sacharoza, benzoesanu sodu
• Owocowy smak
• Wydajne opakowanie – wystarcza na 12.5 dnia kuracji leczniczej.*

 

Dla kogo:


• Dla dzieci od 6 lat i dorosłych

*Przy dawkowaniu 4ml 2 razy na dobę

 

Pelavo Med, 20 mg/4 ml; 4 ml roztworu zawiera 20 mg suchego wyciągu z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniforme Curt., radix (korzenia pelargonii) –
Pelargonii radicis extractum siccum (4-25:1), roztwór doustny.


Wskazania: tradycyjny roślinny produkt leczniczy stosowany w objawowym leczeniu przeziębienia. Produkt jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania. Pelavo Med jest wskazany do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 6 lat.


Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną (wyciąg z korzenia pelargonii), na inne gatunki pelargonii oraz na rośliny z rodziny Geraniaceae lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.


Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

 

 

Źródło: PR US Pharmacia 

Dodaj komentarz