Wyjątkowe zestawy prezentowe na każdą kieszeń - podaruj upominek od serca z Cosibella.

 

Witamina C pełni liczne funkcje w ludzkim organizmie. Jest niezbędna dla jego prawidłowego funkcjonowania.

 

Limoncello przywołuje na myśl idealne włoskie wakacje.

 

Pikowane elementy garderoby od kilku sezonów nie wychodzą z mody, a kurtki  i płaszcze z tym wzorem sprawdzą się idealnie jesienią i zimą.

 

Niech święta będą takie, jakie się komu podobają! Koniec ze sprzątaniem na błysk i wymuszonymi small talkami z ciekawskimi ciociami.

 

Marka Bandi świętuje piękny jubileusz, właśnie skończyła 35 lat. To jesienią 1986 roku pasjonatka kosmetologii Bogda Draniak stworzyła pierwsze kosmetyki Bandi.

29 Nov

Zalety franczyzy Yasumi

Published in Uroda

 

Żeby stworzyć znaną i lubianą markę, trzeba wielu lat ciężkiej pracy i mnóstwo nakładów finansowych.

Happiness Rituals to nowe peelingi do ciała z tantrycznym przesłaniem marki Yoskine.

 

Happiness Rituals to krótkie chwile i „drobiazgi życia codziennego, które czynią zwykłe rzeczy wyjątkowymi, a te wyjątkowe – wspaniałymi”. Jeśli nauczysz się z nich czerpać radość, to zauważysz, że potrafią inspirować, uszczęśliwiać, a nawet zaskakiwać. Ale co najważniejsze pomagają zrozumieć, że poczucie szczęścia to bardzo często proces, który zależy w głównej mierze od Ciebie. By zrobić krok w tym kierunku, marka Yoskine, stworzyła produkt, który poprawi Twoje samopoczucie – linię peelingów do ciała Happiness Rituals. Zadbają one o Twoje zmysły i oczyszczą skórę z martwych komórek naskórka. Zawierają 100% naturalnych olejów i 100% naturalnych drobin peelingujących. Aromatyczny peeling Satsuma Body Scrub, z ekstraktem z japońskiej mandarynki Satsuma, naturalnym olejem Monoi i drobinkami ze skorupki kokosa, pięknie rozświetla i pielęgnuje skórę. Energizujący peeling Ginger Body Scrub, z ekstraktem z imbiru, naturalnym olejem rycynowym i drobinkami peelingującymi z czarnej porzeczki, regeneruje i odżywia. Oba peelingi oczyszczają i wygładzają ciało, sprawiając, że skóra staje się wyjątkowo miękka, zadbana i przyjemna w dotyku.

 

W trendzie welleness – harmonia zapachów i naturalnych olejów:

Olej monoi ma właściwościłagodzące oraz ochronne, dzięki temu używany jest przy problemach skórnych, do pielęgnacji skóry i włosów oraz do ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Według tradycyjnej receptury olej monoi otrzymuje się macerując w oleju kokosowym świeże kwiaty gardenii tahitańskiej.

Olej rycynowy od dawna wykorzystywany jest w kosmetyce dzięki swoim dobroczynnym właściwościom nawilżającym i odżywczym. Co więcej, przypisuje się mu też właściwości odmładzające i pobudzające skórę.

 

Yoskine Happiness Rituals

Satsuma Body Scrub

 

Aromatyczny peeling do ciała na bazie naturalnych kryształków cukru i dodatku oleju z 1000  kwiatów o właściwościach oczyszczających i wygładzających skórę. Zawiera naturalne drobiny peelingujące ze skorupki kokosa oraz ekstrakt z japońskiej mandarynki Satsuma, który pięknie rozświetla i pielęgnuje skórę. Po wykonaniu peelingu skóra jest wyjątkowo miękka, zadbana i przyjemna w dotyku.

100% olej Monoi

 

Tantryczne przesłanie dla ciebie: keep thinking positive!

Pozytywne myślenie zapewnia zdrowie, sukces i dobre samopoczucie. Pomaga też osiągać cele.

 

Cena: 29,99 PLN        

Pojemność: 300g

 

Yoskine Happiness Rituals

Ginger Body Scrub

 

Energizujący peeling do ciała na bazie naturalnych kryształków cukru i dodatku oleju rycynowego o właściwościach oczyszczających i wygładzających. Zawiera naturalne drobiny peelingujące z czarnej porzeczki oraz ekstrakt z imbiru, który znakomicie regeneruje i odżywia skórę. Po wykonaniu peelingu skóra jest wyjątkowo miękka, zadbana i przyjemna w dotyku.

100% olej rycynowy

Tantryczne przesłanie dla ciebie: spread happiness!

Osoby, które pomagają innym, doświadczają wzrostu pozytywnych uczuć i poczucia własnej wartości.

 

Cena: 29,99 PLN        

Pojemność: 300g

 

www.yoskine.com

 

Zajrzyj na kosmopedia.org– najobszerniejsze kompendium wiedzy o składnikach kosmetyków i innych tematach związanych z kosmetykami.

 

 

 

Źródło: PR Yoskine

Strona 1 z 11