31 Jul
Nowa linia perfum Miraculum
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Miraculum

 

Nowa linia wód perfumowanych Miraculum inspirowana jest ikonami popkultury.

To cztery zapachy stworzone  przez kobiety dla kobiet, które są pewne siebie w swoich wyborach i silne w działaniach, dla kobiet świadomych swej kobiecości. Kompozycje zapachowe opracowywane były z największą dbałością o każdy szczegół, we współpracy z francuskimi kreatorami z miasta Grasse – światowej stolicy perfum. Brilliant, Passion, Absolute, Aphrodisiac afirmują współczesną kobietę, zarażają pozytywną energią, celebrują wyjątkowość i niezależność. Kompozycje urzekają kwiatowymi aromatami, zaskakują akordami słodkich owoców, prowokują nutami drzewnymi.


Ambasadorką i jednocześnie współtwórczynią perfum jest Maja Hyży
– kobieta fascynująca, pełna pasji i ideałów.

 

Aphrodisiac

Wyróżnij się z tłumu, bo lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym. Soczyste nuty czarnej porzeczki i gruszki kontrastują z rozkwitającym w nucie serca jaśminem oraz pobudzającym zmysły różowym pieprzem. Sekret tkwi w bazie, w której przeplata się słodki karmel oraz zmysłowy vetiver. Aphrodisiac to eliksir miłości zamknięty we flakonie wody perfumowanej, wystarczy kilka kropel by uwolnić jego magię,  czyniąc każdego mężczyznę bezsilnym wobec kobiecych wdzięków.

 

NUTY GŁOWY: czarna porzeczka, gruszka, pieprz różowy

NUTY SERCA: jaśmin, tuberoza, róża

NUTY BAZY: bób tonka, karmel, vetiver

 

Absolute

Absolute to seksowana woń maliny i ambry przyprawiona szczyptą różowego pieprzu oraz kontrastującą z nimi subtelną gorzką nutą grapefruita. Zapach otula zmysłowością róży i przenosi w mistyczny świat paczuli oraz cydru. Elektryzuje, podkreślając zmysłowy urok kobiety, ukryty wewnątrz każdej z nas. Śmiały, uwodzicielski, wyrafinowany, stworzony dla indywidualistek o złożonej osobowości, bo każda z nas może być kim chce…

 

NUTY GŁOWY: czarna porzeczka, pieprz różowy, cytryna, grapefruit

NUTY SERCA: róża, malina, rumianek

NUTY BAZY: paczula, kora cydru, ambra

 

PassionPoczątkowo wabi świeżymi, energetycznymi nutami, by za chwilę oczarować drzewnymi akcentami. Stanowi ucieleśnienie kobiecej siły i niezależności, definiuje naszą osobistą historię, odkrywaną na nowo każdego dnia. Wyrafinowane połączenie soczystej brzoskwini z subtelną różą i lilią oraz mikstura pikantnego różowego pieprzu, cytryny oraz drzewa sandałowego tworzą w Wodzie perfumowanej Passion niezwykle zmysłową kompozycje. Passion to wielowymiarowe połączenie siły z subtelnością, energii z zmysłowością, odwagi z delikatnością.

 

NUTY GŁOWY: czarna porzeczka, gruszka, pieprz różowy, cytryna

NUTY SERCA: róża, lilia, brzoskwinia

NUTY BAZY: cedr, drzewo sandałowe, ambra

 

Brilliant


Jaka jest kobieta Brilliant? Spełniona, silna, odważna, pełna radości życia. Ma odwagę być sobą i żyć w zgodzie z własnymi emocjami, bo to klucz do prawdziwej wolności. Ta emocjonująca wyprawa rozpoczyna się słodkimi aromatami czerwonych owoców oraz moreli, przełamanych sercem zapachu zbudowanym z nut kwiatowych – róży, peoni oraz  jaśminu. Zmysłową bazę stanowią akordy drzewne, które wibrują z śmiałymi nutami ambry i paczuli. 

 

NUTY GŁOWY: czerwone owoce, brzoskwinia, morela

NUTY SERCA: róża, peonia, jaśmin

NUTY BAZY: paczula drzewo sandałowe, ambra

 

Pojemność: 50 ml.

Cena: 49,90 zł.

Dostępność: miraculum.pl.

 

 

 

Źródło: PR Miraculum 


Kategorie:

Dodaj komentarz