28 Feb
Nowe tusze do rzęs Ingrid
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Ingrid Cosmetics

 

Ingrid Cosmetics to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, inspirowanych najświeższymi trendami ze świata beauty.

Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane  szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Dzięki takiemu procesowi powstają przystępne cenowo kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości. Szerokie portfolio marki daje możliwość wykonania zarówno makijażu codziennego, jak i tego na wyjątkowe okazje.  

 

Maskara Big Effect spektakularnie pogrubia rzęsy i nadaje spojrzeniu zniewalającego charakteru. Dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce zapewnia natychmiastowy, długotrwały efekt. Jej formuła zawiera nawilżający olejek arganowy, witaminę E oraz  peptydy stymulujące wzrost rzęs – oto makijaż i pielęgnacja w jednym.Sposób użycia:  Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki: kilka pociągnięć na jednym oku, kilka na drugim i… Big Effect gwarantowany.

  • Pojemność: 12 ml.
  • Cena: 26,99 zł.

Lamination Effect


Laminacja rzęs to zabieg o długotrwałym efekcie, który ma na celu ich odżywienie, uniesienie i wydłużenie. Zabieg laminacji stał się bezpośrednią inspiracją do stworzenia nowej maskary Ingrid Cosmetics - Lamination Effect, która zapewnia maksymalne wydłużenie i rewolucyjne wymodelowanie linii rzęs. Dzięki profesjonalnie wyprofilowanej, silikonowej szczoteczce dociera do wszystkich włosków, gwarantując efekt jak po laminacji. Formuła zawiera nawilżający olejek arganowy, witaminę E oraz  peptydy stymulujące wzrost rzęs – oto makijaż i pielęgnacja w jednym.

  • Pojemność: 12 ml.
  • Cena: 26,99 zł.

 

No Splash


Ingrid Cosmetics przedstawia No Splash! – wodoodporną, gotową na wszystko maskarę, która pogrubi, wydłuży i podkręci rzęsy, zapewniając spektakularne spojrzenie. I’am with you girl! Deszcz, śnieg, woda, a nawet… para wodna spod maseczki, nie zrujnują doskonałego wyglądu rzęs! Formuła zawiera nawilżający olejek arganowy, witaminę E oraz  peptydy stymulujące wzrost rzęs – oto makijaż i pielęgnacja w jednym.

  • Pojemność: 12 ml.
  • Cena: 26,99 zł.

 

 

Źródło: PR Ingrid Cosmetics


Kategorie:

Dodaj komentarz