15 Mar
Nowość Inveo Lashes2Love
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Inveo

 

Piękne rzęsy są już na wyciągnięcie ręki.

 

Lata doświadczeń w tworzeniu kosmetyków pozwoliły stworzyć nowoczesny, zaawansowany preparat, który skutecznie wzmacnia, zagęszcza i wydłuża rzęsy, zapobiega ich wypadaniu, a jednocześnie jest delikatny i hipoalergiczny.

 

Przedstawiamy Inveo Lashes2Love z formułą FullGrowth

 

Formuła FullGrowth

 

Siłą serum Inveo Lashes2Love jest nowoczesna autorska formuła FullGrowth. Oparta o zaawansowane technologicznie składniki, a także cenne składniki naturalne, formuła FullGrowth skutecznie wzmacnia, regeneruje rzęsy, a także stymuluje ich wzrost. Dzięki biopeptydom, ekstraktom z kiełków pszenicy oraz soi, bajkalinie, rzęsy krótkie i osłabione stają się mocne, dłuższe i odporne na uszkodzenia. Spektakularne efekty zobaczysz już po 6 tygodniach.

 

Bezpieczne i hipoalergiczne

 

Serum do rzęs Lashes2Love przeszło szereg badań, które potwierdzają bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i delikatnej skóry wokół nich. Dlatego preparat bez obaw mogą stosować osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Lashes2Love nie podrażnia i nie uczula. Można stosować je w przypadku makijażu permanentnego i przedłużonych rzęs.

 

Cena 79,99 zł/3,5 ml.

 

Serum dostępne na coloris.sklep.pl.

 

 

Źródło: PR Inveo 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz