17 Jun
Polki biją rekord w testowaniu koreańskich masek
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR MediHeal

 

Tego jeszcze nie było - maseczkowe szaleństwo ogarnie całą Polskę! 10 000 Polek weźmie udział w akcji testowania masek na żywo.

 

To będzie pierwszy taki rekord w Polsce, a może i na świecie! Za ten niecodzienny challenge odpowiada marka pielęgnacyjna nr 1 w Korei, Mediheal. W akcji udział wezmą także Katosu - mistrzyni makijażu i ambasadorka marki, Miss Polonia - Natalia Gryglewska, laureatki konkursu piękności: Agata Biernat, Milena Sadowska, Klaudia Wonatowska, Karolina Bielawska, Grupa BTS Army oraz grono tik-tokerek. Ty też odbierz swoją maseczkę w drogerii Hebe i dołącz do wyzwania Katosu.

 

Bicie rekordu z Mediheal to będzie wielki wydarzenie i nietypowy challenge, który ogranie całą Polskę! Już 20 czerwca na kanale Hebe 10 000 Polek wspólnie z Katosu, Miss Polonią oraz laureatki konkursu przetestują na żywo kojąco-nawilżające maski z limitowanej edycji, sygnowanej przez bijący rekordy popularności zespół K-POP - BTS. Wspólne bicie rekordu startuje o godzinie 20:00.

 

Co należy zrobić, aby dołączyć do wyzwania i wziąć udział w biciu rekordu?


-Od 14 do 19.06 w drogeriach Hebe w całej Polsce razem z kartą Hebe odbierz za 1 grosz swoją maseczkę.

 

-20.06 między godziną 20:00 a 23:59 opublikuj na swoim profilu Instagram zdjęcia lub film z testowania maski Mediheal BTS z oznaczeniem #rekordmediheal.

 

KATOSU, ambasadorka marki, nieprzypadkowo rzuciła wyzwanie Polkom, w tym najpiękniejszym. Codzienna pielęgnacja to podstawa na drodze do piękna. Bicie rekordu odbędzie się przy użyciu masek Maediheal, topowej marki w kategorii kosmetycznych masek w płachcie, inspirowanej koreańską pielęgnacją i medycyną estetyczną. Wyróżniki marki to skuteczność pielęgnacji, opartej na koreańskich, innowacyjnych maskach w płachcie, bogatych w składniki aktywne. Mediheal stawia na skuteczność, idącą w parze z zaawansowanymi technologiami przyszłości.

 

Akcja pod hasłem #RekordMediheal to element tegorocznej kampanii promocyjnej marki, opartej na kanałach digitalowych i influence marketingu. Adresowana jest do kobiet lubiących nowinki kosmetyczne i ceniących skuteczność w pielęgnacji. W jej ramach marka przygotowała do rozdania 10 000 masek, które Polki będą mogły odebrać w drogeriach Hebe. Uczestnicy wyzwania będą mogli wziąć udział także w specjalnym konkursie, wspierającym kampanię. Akcję wspiera również ambasadorka marki Katosu, która rzuciła wyzwanie także innym influencerom.

 

 

Źródło: PR MediHeal


Kategorie:

Dodaj komentarz