04 Sep
Parfois nowa kampania jesień zima 19
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Parfois

 

Parfois wypuszcza swoją nową kampanię Here na sezon jesień-zima 2019.

Marka zabiera nas tym razem w niezbadaną podróż kobiety, która jest na wyjątkowej misji odkrywania powiązania pomiędzy swoim wizerunkiem i tym, co ją otacza.

 

W nadchodzącym sezonie fotograf Wai Lin Tse osadza kolekcję w zielonych dolinach i niebieskich jeziorach, ukazując zapierające dech w piersiach widoki. Modelka Lou Schoof staje się centralnym punktem tej wyjątkowej kampanii, która jednocześnie będzie niesamowitą wyprawą. Here to miejsce określające ramy czasowe w przestrzeni.

 

Istnieje cienka linia dzieląca coś, co jest nam obce od tego, co znamy. Nawet najbardziej nieprzyjazne miejsce może przypominać nam dom. Jak wiele miejsc może być naszym odzwierciedleniem? Jak wiele miejsc możemy wypełnić? Nasza bohaterka chce przekroczyć tę granicę. Ma przed sobą pragnienie czegoś nowego, czegoś, co  dostrzeże być może przy następnej okazji.

 

Kolekcja

 

Trendy tej kolekcji doskonale łączą poczucie wygody i jednocześnie bycia wyeksponowanym. O tej chłodniejszej porze roku to warstwy są podstawą, ale nie ma powodu, dla którego miałyby być neutralne. Mogą być odważne i jednocześnie harmonijne, wszystko zależy od sposobu, w jaki ze sobą kontrastują i się uzupełniają. Materiały, takie jak dzianina czy tweed, są kanwą, na której współgrają silne detale - krata lub geometryczne czy kwieciste wzory. Mieszanka proporcji i tekstur odzwierciedla tożsamość, pozwalając na kombinację  tworzącą nowy wizerunek.

 

Biżuteria jest zaprojektowana z finezyjnością; w tym sezonie króluje złoto, będące podsatwą stylizacji. W kolekcji znajdziemy eleganckie elementy z geometrycznymi wzorami, subtelną teksturą i nieszablonowymi detalami, z delikatnymi kamieniami czy perłami.

 

Torebki mają klasyczny kształt,  ale dzięki nowym materiałom jak filc lub zamsz czy też tkaninom technicznym jak nylon czy neoprene, zyskują na oryginalności. Są one ozdobione łańcuchami, metalowymi i sportowymi detalami: to wersja nowoczesna. Kolekcja butów hołduje tej samej zasadzie - są one stworzone do chodzenia i do odkrywania nowych wyzwań. Styl militarny oraz ocieplane kalosze to jedne z najważniejszych elementów. Nie zapomnijmy o czapkach oraz opatulających wielkich szalikach – to wszystko w zimowych tkaninach, które dopełniają całości wizerunku.

 

Udział:

Fotograf:: @WaiLinTse

Reżyser: @JoãoSousa

Modelka: @LouSchoof

 

 

Źródło: PR Parfois


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl