11 Nov
Kolekcja Puma X Balr.
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Puma

 

Puma prezentuje najnowszą kolekcję Puma X Balr.

Puma i holenderska marka Balr. prezentują drugą wspólną kolekcję. Kolejna współpraca obu marek zaowocowała powstaniem specjalnej edycji korków Future 6.1, a także butów Future Rider. Oprócz specjalnych edycji obuwia, w skład kolekcji wchodzą również bluzy, koszulki, spodnie, szorty i torba.

 

Balr. to marka znana z produkcji najwyższej klasy odzieży, produktów podróżniczych i akcesoriów inspirowanych stylem życia zawodowych piłkarzy. Współpraca Puma X Balr. łączy w sobie to, co najlepsze w obu markach, miksując piłkarskie osiągi oraz modę w elegancką kolekcję, która stanowi połączenie piłki nożnej, kultury i stylu życia.

 

„Balr. są autentyczną marką zakorzenioną w piłce nożnej i kulturze”, powiedział David Bremond, Head of Product Line Management Teamsport w Puma „W tym roku dodaliśmy więcej atutów do kolekcji, tworząc wyjątkową pigułkę piłkarskiego stylu życia. PUMA I BALR. podążają tą samą drogą co my, kontynuując przesuwanie granic piłki nożnej poza boisko".

 

Nowa kolekcja Jesień 2020 składa się z najwyższej jakości materiałów i projektów, z subtelnym sześciokątnym wzorem, opartym na ikonicznym brandingu Balr., tym samym bezpośrednio nawiązując do wzorów znajdujących się na piłkach i siatkach.

 

Juul Manders, CEO w Balr: „Jestem podekscytowany i dumny, że po ubiegłorocznej, niezwykle udanej współpracy, udało nam się stworzyć kolejną wspaniałą kolekcję. Dzięki tegorocznej kolaboracji przenieśliśmy kolekcję na kolejny poziom. Partnerstwo pomiędzy Puma i Balr. pokazuje, jak dwie marki o wspólnej wizji mogą osiągnąć doskonałość”.

 

Puma I Balr. prezentują nową kolekcję razem z gwiazdami młodego pokolenia pod przewodnictwem Jamesa Maddisona, Allana Saint-Maximina i Reiniera Jesusa, którzy przyciągają uwagę zarówno na boisku, jak i poza nim, żyjąc stylem nawiązującym do Balr.

 

Kolekcja Puma X Balr. jest dostępna na stronie puma.com i r-gol.com, a także w sklepach stacjonarnych Puma i r-gol.

 

 

Źródło: PR Puma


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl