18 Oct
Konkurs wygraj marynarkę eppram
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR L'Oreal Polska

 

Maffashion, Lana Nguyen & L'oréal Paris we wspólnym modowym projekcie. 

Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, Maffashion wraz z Laną Nguyen mają na swoim koncie kolejny sukces! Prowadzona przez nie marka Eppram połączyła siły z L'Oréal Paris w wyjątkowym projekcie, którego efektem jest powstanie superkobiecej marynarki. Model jest ultralimitowany i trafi tylko do 170 osób!

 

Model marynarki Eppram by Maffashion & Lana Nguyen zaprojektowany wspólnie z L'Oréal  Paris nosi nazwę „I’m Worth It” i reprezentuje wszystko, co ważne dla obydwu marek – pewność siebie, życie na własnych zasadach oraz inspirowanie kobiet do bycia sobą. Nie bez powodu efektem współpracy jest właśnie marynarka – to część garderoby, która symbolizuje kobiecą niezależność. Nieprzypadkowy jest także kolor – głęboka czerwień doda pewności siebie każdej kobiecie. Na dodatek jest szalenie seksowna!

 

„Cała współpraca jest manifestem współczesnej wizji kobiecości. Kobiety mają głos i już nie boją się go użyć” – pisała dumna ze współpracy Maffashion na swoim profilu na Instagramie.

 

Wyjątkowa marynarka świetnie prezentuje się na różnych typach figury. Dobrze widać to na fotografiach z sesji, w której wziął udział Beauty Squad L'Oréal Paris. Magda Bereda, Anna Markowska, Patrycja Sobolewska, Olga Kleczkowska, Magdalena Kanoniak (Radzka) na zdjęciach ubrane są w model „I’m Worth It” i każda z nich wygląda fenomenalnie. Marynarka sprawia, że bije od nich pewność siebie, a także śmiałość i seksapil.

 

 

Jedną ze 170 marynarek Eppram by Maffashion & Lana Nguyen można zdobyć biorąc udział konkursie zorganizowanym na Facebooku L'Oréal  Paris. Na czym polega zadanie? Wystarczy zrobić zakupy w drogeriach Rossmann do dnia 31 października za min. 69 ,99 zł, zachować paragon, następnie skomentować post #WYRAŻAMSIEBIE i odpowiedzieć na pytanie konkursowe w rozmowie z chatbotem. Weź udział, a jedna z tych limitowanych marynarek może być Twoja.

 

 

Źródło: PR L'Oreal Polska


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl