29 Jun
Butelka termiczna Dafi na wakcje
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Dafi

 

Niezbędna w trakcie wakacji – butelka termiczna Dafi.

Pierwszy weekend wakacji już za nami, uczniowie będą mogli odpocząć od zajęć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Czekają nas wyjazdy, podróże, spacery po górach, a także upały i słońce. W ciepłe dni z pewnością sprawdzi się butelka termiczna, która nie tylko zadba o to, aby kawa na górskim stoku smakowała odpowiednio, ale również ochłodzi nas w upalny dzień dając dawkę orzeźwienia.

 

Nowoczesna butelka termiczna Dafi została wykonana w precyzyjny sposób, z dbałością o szczegóły. Wykorzystanie wysokiej jakości, bezpiecznej i certyfikowanej stali kwasoodpornej sprawia, że butelka nie utrzymuje i nie przenosi zapachów, dzięki czemu można używać jej przez długi czas. Dodatkowa powłoka miedziana sprawia, że utrzymuje ona jeszcze dłużej temperaturę zimnych i ciepłych napojów, dzięki czemu będzie przydatna przez cały rok niezależnie od pogody i wysokości słupka na termometrze.

 

Butelka termiczna jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Łatwe czyszczenie pozwala na zachowanie prawidłowej higieny. Szczelny, zakręcany korek wyposażono w wygodny uchwyt, który ułatwia jej przenoszenie, aby można było ją mieć w każdej chwili w zasięgu ręki. Dodatkowo posiada antypoślizgową podstawę oraz bardzo wygodny sposób nalewania. Kolorystyka, nowoczesny kształt i matowe wykończenie butelki termicznej Dafi sprawiają, że każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

 

Bezpieczna dla środowiska

 

Butelka termiczna została wykonana z tworzyw wolnych od szkodliwego bisfenolu A. Używanie jej to pierwszy lub kolejny krok w kierunku ochrony środowiska, redukuje bowiem korzystanie
z jednorazowych kubeczków na kawę lub herbatę.

 

Butelkę można nabyć na sklep.dafi.pl

Cena: 64,90 zł.

Pojemność: 490 ml.

 

 

Źródło: PR Dafi

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl