20 Feb
Sprzątaj naturalnie z Yope
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Yope

 

Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta to nowość marki Yope.

 

Sprzątanie? To nie szkodzi!

 

Chcesz sprzątać szybko, skutecznie i bezpiecznie? Zależy Ci na higienicznej czystości, a jednocześnie dbasz o zdrowie domowników? Wybierz ekologiczne i naturalne środki czystości Yope. Gama istniejących dotychczas płynów do mycia została właśnie uzupełniona o Naturalny żel do czyszczenia toalet Limonka i mięta, tak aby z Yope móc dokładnie wyczyścić całą łazienkę! To doskonały produkt do codziennej pielęgnacji toalety nawet w domu, w którym są dzieci, zwierzaki i osoby ze skłonnościami do alergii.

 

Nowość naturalny żel do czyszczenia toalet limonka i mięta

 

Żel do czyszczenia toalet szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nabłyszcza czyszczone powierzchnie, a także likwiduje nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży aromat limonki i mięty. Jest skoncentrowany, wydajny i łatwo się dozuje.

Jego formuła jest w 98 % pochodzenia naturalnego i zawiera: detergenty pochodzenia roślinnego, silnie oczyszczające cytrynian sodu i kwas mlekowy. Ten ostatni, wraz z kwasem cytrynowym, wykazują działanie odkamieniające, rozpuszczając i usuwając trudno dostępne osady i rdzę. Można go używać nawet codziennie, bo jest bezpieczny dla domowników i dla środowiska. Nie szkodzi także rurom ściekowym, ekologicznym szambom ani domowym oczyszczalniom ścieków. Żel nie zawiera chloru, mocnych detergentów ani wybielaczy.

Cena: 15,99 zł / 750 ml.

 

 

Źródło: PR Yope


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl