21 Jul
Nowość SVR Ochronna Ampułka SPF30
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR SVR

 

90% oznak starzenia się skóry twarzy jest związanych z czynnikami zewnętrznymi, głównie zanieczyszczeniami powietrza i promieniowaniem UV1.

 

Obecnie ok. 92% populacji żyje w środowisku, które jest zbyt zanieczyszczone2. Ponadto badania naukowe wykazały, że promieniowanie UV w połączeniu z zanieczyszczeniami tworzą wybuchowy koktajl, a stres oksydacyjny jest odpowiedzialny za przyspieszone starzenie się skóry. Pomimo danych naukowych, wciąż bardzo nieliczna grupa osób korzysta na co dzień z ochrony przeciwsłonecznej.

 

Dlaczego tak się dzieje? Powodem wymienianym przez konsumentów są:

 

  • • lepka lub oleista formuła kremu przeciwsłonecznego zostawia na skórze białe plamy;
  • • błędne przekonanie, że po aplikacji produktu chroniącego przed promieniami słońca skóra się nie opala.

 

Naukowcy z laboratorium SVR opracowali formułę produktu, który jest nie tylko idealną tarczą miejską – chroni skórę przed wszystkimi rodzajami promieniowania oraz miejskimi zanieczyszczeniami - ale również działa korygująco na oznaki starzenia oraz przebarwienia.

/1. Ramos-e-Silva, „Anti-aging cosmetics: facts and controversies”, 2013. 2. OMS, 27.09.2016

 

Ampułka Protect SPF30 Ochronne serum w ampułce SPF30: przeciw zanieczyszczeniom i promieniowaniu UV, korygujące zmarszczki i przebarwienia. Cena: 139 zł/pojemność: 30 ml.

 

Ampułka Protect SPF30 to innowacyjny produkt, który zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną oraz działa jak miejska tarcza ochronna dla skóry - zabezpiecza przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiskowych (wolne rodniki, pyły ze smogu). Ochronna Ampułka zawiera kombinację fotostabilnych filtrów organicznych oraz kompleks antyoksydantów, które zapobiegają powstawaniu i korygują oznaki fotostarzenia się skóry oraz przebarwienia.

 

Nowa ampułka ochronna SPF30:

  • chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB
  • neutralizuje wpływ światła widzialnego i podczerwonego
  • zmniejsza oznaki fotostarzenia skóry (zmarszczki, plamy pigmentacyjne);
  • zapobiega podrażnieniom;
  • przeciwdziała pojawieniu się nowych przebarwień i koryguje już istniejące plamy;
  • przywraca skórze blask.

 

Składniki:

Formuła nowej ochronnej Ampułki SPF30 zawiera fotostabilny system czterech opatentowanych filtrów nie budzących kontrowersji, bez alkoholu oraz nanocząstek, aby zapewnić Twojej skórze wysoką ochronę i bezpieczeństwo. Wyselekcjonowany system 4 nowych, fotostabilnych, opatentowanych filtrów organicznych o szerokim spektrum ochrony przed UVB i UVA.

Silny kompleks antyoksydacyjny – witamina E oraz ekstrakt z Schisandra chinensis i wyciąg z rukwi wodnej, chroni skórę przed miejskim stresem i zanieczyszczeniami. tworzą biologiczną ochronną tarczę miejską przed smogiem i zanieczyszczeniami

Ekstrakt z owoców Schisandra chinensis - cytryńca chińskiego, adaptogennej rośliny od wieków stosowanej w medycynie chińskiej, chroni przed stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami oraz koryguje objawy starzenia zewnątrzpochodnego: zmarszczki, plamy pigmentacyjne.

Skuteczność potwierdzona badaniami:

Nowa Ampułka ochronna SPF30 chroni przed zanieczyszczeniami oraz promieniowaniem UVA/UVB oraz działa przeciwstarzeniowo, zmniejsza widoczność przebarwień oraz zapobiega pojawieniu się nowych. Jej wielostronne działanie zostało potwierdzona badaniami:

-14% przebarwień*

-15% podrażnień*

+36% gładsza skóra**

według 86% osób: wyrównany koloryt***

/28 dni, 23 kobiet: *badanie dermatologiczne; **samoocena; ***badanie satysfakcji./

Dzień po dniu skóra staje się bardziej rozświetlona, gładsza, koloryt wyrównany, a zmarszczki spłycone. Delikatna formuła suchego olejku stanowi idealną bazę pod makijaż - nie jest tłusta, nie klei się oraz nie zatyka porów. Zapewnia skórze komfort przez cały dzień.

Produkt został przebadany dermatologicznie u osób ze skórą wrażliwą.

Wskazania: Codzienna ochrona skóry przed UV oraz przed zanieczyszczeniami, dla wszystkich rodzajów skóry. Zmarszczki, plamy pigmentacyjne, nierówny koloryt skóry, szara i zmęczona skóra.

 

 

Źródło: PR SVR


Kategorie:

Dodaj komentarz