23 Jul
Deep_Plex Hair System
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Stapiz

 

Twoje włosy są zniszczone? Z pomocą Deep_Plex możesz dodać im siły od wewnątrz, zapewniając ekstremalną ochronę, wzmocnienie i blask.

 

Profesjonalna linia kosmetyków Stapiz o wszechstronnym działaniu Deep_Plex Hair System chroni i odbudowywuje moc wiązań we włóknach włosów w trakcie i po zabiegach fryzjerskich, takich jak: farbowanie, tonowanie, rozjaśnianie czy chemiczne prostowanie…

 

Nie znasz jeszcze linii Deep_Plex? To masz teraz okazję ją przetestować w domu lub zabrać ze sobą w podróż, bo profesjonalne kosmetyki Deep_Plex Hair System dostępne są w nowej wersji small size!

 

Jednorazowy Zabieg Deep_Plex Hair System

 

Twoje włosy są zniszczone i Osłabione? Dodaj Im Siły Od Wewnątrz I Wykonaj Profesjonalny Zabieg Deep_Plex N°1 i N°2, który do tej pory przeprowadzany był tylko w salonach fryzjerskich.

 

N°1 Stymulator Wiązań - odbudowuje siłę wiązań we włóknach włosów, zabezpiecza i wzmacnia istniejące wiązania dwusiarczkowe.

 

N°2 Wzmacniacz Wiązań - utrwala, wzmacnia oraz cementuje efekt odbudowy i ochrony włosów.

 

Deep_Plex Hair System składa się także z N°3 - stabilizatora wiązań, który przeznaczony jest do stosowania w domu 2 razy w tygodniu po zabiegu przeprowadzonym w salonie fryzjerskim. Z kolei N°4 Szampon Stabilizujący – przeznaczony jest do stosowania w codziennej pielęgnacji.

 

Deep_Plex Hair System to innowacyjna technologia deepbond opracowana w laboratorium Stapiz, potwierdzona licznymi testami, która chroni i odbudowywuje moc wiązań we włóknach włosów dzięki zastosowaniu multifunkcyjnych składników pochodzenia naturalnego:

 

  • Unikalny kopolimer wnika w głąb włosa, dając mu siły od wewnątrz.
  • Oligomer wspomaga uszczelnienie łusek włosa tworząc lśniący film.
  • Masło Shea, bogate m.in. w nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe, prowitaminę A, wit. E, naturalny filtr UV i naturalną allantoinę - skutecznie chroni włosy przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, a także przed szkodliwym działaniem zabiegów fryzjerskich.
  • Olej ze słodkich migdałów miękcza, wygładza i działa nawilżająco na włosy.

 

Efekty Deep_Plex są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

 

 

Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz - Professional Hair Cosmetics z linii Deep_Plex Hair System są do kupienia  w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

 

Więcej informacji: stapiz.com.pl.

 

 

Źródło: PR Stapiz


Kategorie:

Dodaj komentarz