27 Jul
Puder dla niemowląt latem
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Skarb Matki

 

Dlaczego latem do pielęgnacji skóry niemowląt warto stosować puder? 

Puder to idealny kosmetyk do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Powodów jest kilka. Przeczytaj, zanim wybierzesz inny kosmetyk.

 

Po pierwsze – puder pochłania wilgoć

Jest gorąco, a Twoje dziecko większość dnia musi spędzać w pieluszce. Puder wchłania nadmiar wilgoci, a tym samym zapobiega odparzeniom. Pozostawia cienką, pozwalającą skórze oddychać warstwę ochronną, przez co zmniejsza ryzyko otarć naskórka.

 

Po drugie – łagodzi podrażnienia

Puder dla niemowląt i dzieci marki Skarb Matki zawiera w swoim składzie skrobię ziemniaczaną, D-pantenol i alantoinę, dzięki którym łagodzi i koi podrażnienia. Używaj go przy każdej zmianie pieluszki oraz po kąpieli, a nie będziesz musiała sięgać po lecznicze kremy.

 

Po trzecie – niezastąpiony dla chłopców

Szczególnie latem, do pielęgnacji skóry pupy u chłopców używaj pudru.To idealny kosmetyk zarówno do ochrony skóry pośladków jak i fałdów skórnych oraz pachwin!

 

Po czwarte – to naturalny kosmetyk

Puder oferowany przez Skarb Matki zawiera 10% naturalnej skrobi ziemniaczanej oraz ponad 88% talku. Nie ma w nim barwników ani konserwantów. Może być stosowany u dzieci ze skłonnością do alergii, skórą wrażliwą i atopową.

 

Po piąte – jest bezpieczny

Został przebadany dermakologicznie pod kontrolą lekarza dermatologa. Jest delikatny i miękki, idealny do pielęgnacji maleństwa już od pierwszych dni życia. Wspiera regenerację naskórka i polecany jest dla osób o szczególnie wrażliwej skórze, skłonnej do uczuleń i podrażnień.

 

Po szóste – warto wziąć go na plażę

Posyp dziecku stopy pudrem, a piasek nie będzie się do nich lepił.

 

 

Pojemność: 140 g.

Cena: ok. 11,49 zł.

 

 

Źródło: PR Skarb Matki


Kategorie:

Dodaj komentarz