27 Jul
Strefa oka – jak o nią dbać
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Inveo

 

Gdy skóra pod oczami jest jędrna, rzęsy długie, a brwi mocne i wyraziste, wpadamy w zachwyt.

 

Taki wygląd, to ideał. Na pocieszenie - każda z nas może go osiągnąć. Trudno uwierzyć, ale wystarczą do tego jedynie 3 kosmetyki i 6 tygodni systematycznej pielęgnacji.

 

Strefa oka jest wymagająca. Zaniedbana szybko traci urodę. Cienka skóra pod oczami sprzyja powstawaniu zmarszczek, brwi i rzęsy płowieją od słońca i słabną od codziennego makijażu. Jak o nie zadbać, sięgając po naturalne metody?

 

Rzęsy

 

Zacznijmy od rzęs. Wydłużenie ich, by wyglądały naturalnie, zdowo i pięknie, zajmie przeciętnie 6 tygodni. Pod warunkiem oczywiście, że każdego wieczoru starannie oczyścisz oczy z makijażu i zaaplikujesz na linię rzęs specjalistyczne serum stymulujące wzrost włosków –  serum Inveo Lashes2Love. Preparat ten zawiera nowoczesną autorską formułę FullGrowth, która skutecznie regeneruje rzęsy, wzmacnia je oraz stymuluje ich wzrost. W ciągu 6 tygodni rzęsy przechodzą metamorfozę. Nawet te krótkie i osłabione stają się mocne, długie i odporne na uszkodzenia. Jeśli masz skłonności do uczuleń, podrażnień, też nie ma powodu do zmartwień. Serum Lashes2Love przeszło szereg badań, które potwierdzają bezpieczeństwo zarówno dla oczu, jak i delikatnej skóry wokół nich. Gdzie je kupić? Najwygodniej tutaj.

 

Brwi

 

Około 6 tygodni zajmie ci również regeneracja brwi. W tym celu niezbędne będzie serum Inveo Brows2Love, które dostaniesz tutaj. Opiera się na nowoczesnej formule FullBrow, która nawilża, odżywia i wzmacnia włoski, stymuluje ich wzrost, zapobiega wypadaniu, a dodatkowo przyciemnia. Po skończeniu procesu regeneracji, twoje brwi będą mocne i wyraźne. Efektownie podkreślą oczy. Jest oczywiście jeden warunek. To serum również musisz aplikować codziennie, najlepiej wieczorem, tuż po oczyszczeniu twarzy z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń.

 

Skóra pod oczami

 

Wraz z pielęgnacją rzęs i brwi zadbaj o skórę pod oczami. Zlikwiduj cienie, spłyć zmarszczki i dodaj skórze jędrności. Działanie dobrego kremu wspomoże Inveo Hyaluron Shot. To niezwykłe plastry pod oczy, które szybko i bezboleśnie odmładzają skórę. Każdy plaster posiada ponad 1000 mikroigiełek. Mikroigiełki pod wpływem ciepła rozpuszczają się, uwalniając kwas hialuronowy do naskórka. Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w organizmie człowieka, a jego podstawową funkcją jest wiązanie wody. Po trzech godzinach od aplikacji plastrów skóra wokół oczu jest intensywnie nawilżona i odżywiona. Staje się jędrna, gładka, zmniejszają się cienie pod oczami, spłycają zmarszczki. Plastry działają natychmiastowo, ale też możesz przedłużyć efekty. Trwałe rezultaty przynosi nakładanie plastrów dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca, czyli również 6 tygodni. Inveo Hyaluron Shot kupisz tutaj.

 

Ceny:

 

Inveo Lashes2Love – 79,99 zł/3,5 ml.

Inveo Brows2Love – 79,99 zł/3,5 ml.

Inveo Hyaluron Shot – 84,99 zł.

 

Dostępne www.coloris.sklep.pl.

 

 

Źródło: PR Inveo


Kategorie:

Dodaj komentarz