06 Sep
Wrangler na imprezie, na której tworzy się historia
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Wrangler

 

Witaj na imprezie Wrangler, na której tworzy się historia.

Wrangler startuje ze swoją jesienną kolekcją ICONS od wyjątkowej kampanii, która celebruje wszystko to, z czego słynie legendarne „afterparty” – hedonizm i nieprzyzwoicie przyjemną zabawę. Wejdź za kulisy, złap podwózkę do hotelu, zbrataj się z zespołem i daj czadu przez całą noc. Rzuć się w wir imprezowego chaosu i muzyki, odpuść sobie i poczuj pełnię życia. Potem powiesz: byłem tam.

 

W kolekcji pojawią się klasyczne kultowe kroje – od słynnej 124MJ, która jest archetypem kurtki denimowej, po koszulę 27MW stworzoną kiedyś dla kowbojów, która szybko podbiła serca gwiazd rocka. Pojawią się również autentyczne spodnie 11MWZ – nasze pierwsze westernowe jeansy o wąskiej linii, teraz również w nowym wydaniu dla kobiet.

 

Linia ICONS jest fundamentem kolekcji jesień-zima 2019, w której pojawi się jeszcze więcej nowych produktów. Czarny denim – obecny w kolekcjach Wranglera od dekad – w tym sezonie przybierze szary odcień. Jeansy, kurtki i koszule w tym kolorze wprowadzą do kolekcji ciemną, wyrazistą nutę.

 

Nie zabraknie także Sherpy – naszej legendarnej kurtki z kożuszkiem, którą zaprezentowaliśmy po raz pierwszy w latach 60. Jest to idealna wersja słynnego denimowego modelu 124MJ na zimny sezon. Będzie dostępna w klasycznym niebieskim odcieniu oraz z nowego czarnego denimu z efektem znoszenia.

 

Nasza przełomowa metoda barwienia zapewnia uzyskanie autentycznych ponadczasowych wykończeń – od surowego denimu po wersję z 5-letnim efektem znoszenia i sprania.

 

Legendarny denim na noce, kiedy tworzą się legendarne wspomnienia.

 

 

Źródło: PR Wrangler

 


Kategorie:


Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl