07 Sep
Kolekcja Tezenis jesień/zima 2019/2020
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Tezenis

 

Kolekcja Tezenis Jesień / Zima nasączona jest inspiracjami Jungle: odważne printy zwierzęce są teraz prezentowane w nowych, ekscytujących wzorach i kolorach.

Aktualne reinterpretacje klasycznych cętek i wężowych printów to najbardziej trendy elementy kolekcji, odświeżone nowymi barwami i delikatnymi detalami.

 

Tartan, krata, paski, prążki, pepitka: kobiety odzyskują swoją siłę poprzez męskie sylwetki i tkaniny. Ruch feministyczny powraca w świetle reflektorów, dodając do naszych zimowych ubrań, nowe POP wersje klasycznych męskich ubrań.


Kolekcja Sport prezentuje kontrasty kolorów i wstawki w odcieniach jasnego i ciemnego różu w miękkiej, wygodnej mikrofibrze Dryskin.

Styl sportowy jest mieszany i dopasowywany z luźnymi ubraniami codziennymi, takimi jak maxi bluzy i luźne spodnie.


W pełni świątecznego nastroju srebro i świąteczna czerwień stanowią główne kolory sezonu. Każdy produkt wzbogacony jest szlachetnymi materiałami, takimi jak nadrukowany tiul, a także wstawki z brokatu i wstążek, cekiny i inne aplikacje.

Niezwykle popularna Party Selection ożywiona jest błyszczącymi cekinami i brokatowymi tkaninami: niekwestionowane ikony kolekcji Xmas.

 

Z kolekcji odzieży Tezenis prezentuje „super wygodne”, w 100% cukierkowe piżamy z miękkich, ciepłych tkanin w pastelowych odcieniach.

Ich luźne kształty, ozdobione zabawnymi naszywkami i postaciami, są idealnym wyborem na każde piżama party.

 

Tak więc nasze piżamy dla całej rodziny zamieniają się w najnowsze must have każdej szafy, dzięki którym staniesz się Social Media Rockstar.

 

Natomiast już od 4 wrześnie w sklepach Tezenis w całej Polsce, można będzie zobaczyć wesołą kolekcję limitową powstałą we współpracy z Emoji.

 

 

Źródło: PR Tezenis


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl