11 Sep
Kolekcja Art Class od Diverse
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Diverse

 

Powrót do szkolnej rzeczywistości nie musi być wcale ciężki.

W kolejnym roku szkolnym bądź akademickim czekają w końcu nowe przygody, wyzwania i niezapomniane chwile. Inspirując się wyzwalającymi wyobraźnię zajęciami ze sztuki, marka Diverse w sezonie jesienno-zimowym stworzyła kolekcję, której niebanalny look jest idealnym rozwiązaniem na pierwsze, jesienne dni. Nawet jeżeli edukacja już dawno jest za nami, z nostalgią sięgamy po elementy odzieży przypominające o swobodnych latach – utrzymanych w najmodniejszych kolorach sezonu.

 

Wśród najnowszej kolekcji Diverse, znajdziemy wszystkie niezbędne elementy do stworzenia naszej nowej garderoby, która wprowadzi odrobinę sztuki współczesnej do naszych codziennych stylizacji. Koszulki zdobione oryginalnymi grafikami bądź naszywkami, to prosty sposób na urozmaicenie basicowego looku i dodanie mu artystycznej nuty.

 

Printy wykorzystane w najnowszej kolekcji przeżywają prawdziwy renesans – od subtelnych akcentów przez przeplatane elementy, aż do kreacji całkiem nimi wypełnionej. Zabawa formą grafik tworzy niepowtarzalne wzory i podkreśla kreatywną duszę właścicielki.

 

Proste fasony T-shirtów miksują się ze zwiewnymi sukienkami i spódnicami przed kostkę, dając pełną dowolność w dobieraniu odzieży w swojej strefie komfortu. Marka nie zapomina również o ponadczasowych klasykach, dzięki czemu Art Class to również mała czarna, klasyczne czarne jeansy z wysokim stanem, czy spódnica w odcieniu ciemnego denimu.

 

Każda artystyczna dusza musi mieć torbę, w której pomieści cały swój świat. W najnowszej kolekcji Diverse znajdziemy szeroki wybór akcesoriów – od małych, podręcznych torebek, po shopperki, które pomieszczą wszystkie potrzebne nam przedmioty. Nie zapominając w tym wszystkim o oryginalnym designie i soczystej kolorystyce, projektanci marki stworzyli formy, które dodadzą stylizacji świeżej energii – nawet już, gdy słońce zacznie chować się powolnie za jesiennymi chmurami.

 

Kolorystyka kolekcji, tak jak każda barwna dusza, nie daje zamknąć się w określone ramy. Wykorzystana została paleta mieszająca ze sobą odcienie najmodniejszych barw sezonu, jednocześnie wplatając do nich kontrastowe akcenty.

 

Jedno jest pewne – miksowanie stylów w kolekcji Art Class od Diverse? Zdane celująco.

 

 

Źródło: PR Diverse


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl