24 Jan
Kobieca Marka Roku – edycja 2018
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Kobieca Marka Roku

 

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl, w którym nagradzane, selekcjonowane i rekomendowane  są najlepsze, wysokiej jakości  produkty, usługi i rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych, pewnych siebie kobietach.

Zachęcamy do udziału w plebiscycie wszystkie firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata – najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i unikalne. Firmy wyłonione w drodze plebiscytu otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku 2018 oraz liczne świadczenia promocyjne dla marki nagrodzonej w ramach projektu.

 

Premierowa edycja plebiscytu spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród licznych firm zgłoszonych do programu,  wyróżnieni zostali  liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele polskich oraz międzynarodowych firm, wyselekcjonowanych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

 

W gronie Laureatów I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl znaleźli się m. in.: Sephora, Mary Kay, Oriflame, Avon, Kliniki Dr Beata Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal.

 

Laureaci projektu Kobieca Marka Roku zostali zaprezentowani na finałowej Gali z udziałem przedstawicieli biznesu, show biznesu i mediów, która odbyła się pod koniec 2017 roku w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

 

Zobacz Fotorelację z Gali Finałowej plebiscytu!

Zobacz Videorelację z Gali Finałowej plebiscytu.Kapitułę projektu Kobieca Marka Roku tworzą jego Ambasadorki - znane i lubiane osobowości ze świata show-biznesu i mediów - Paulina Sykut-Jeżyna, Kamila Szczawińska i Daria Ładocha.

 

Firmy chcące znaleźć się w gronie Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018,  które chciałyby zaprezentować swoją ofertę, zapraszamy do kontaktu. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.).

 

Liczba miejsc w każdej kategorii  jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Źródło: PR Kobieca Marka Roku

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl