17 Apr
Trwa 2 edycja plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018
Napisała Redakcja
 
Jury plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018: Kamila Szczawińska, Paulina Syktu – Jeżyna, Daria Ładocha oraz Edyta Herbuś. Źródło: PR Kobieca Marka Roku

 

Trwa II edycja prestiżowego plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl.

Jest to ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym nagradzane są firmy oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet.  Laureaci plebiscytu, wyłonieni przez Kapitułę projektu, otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl 2018 oraz liczne świadczenia promocyjne dla marki nagrodzonej w ramach projektu.

 

Kapituła plebiscytu

 

W skład Kapituły plebiscytu powoływani są eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, show-biznesu i mediów. Obecnie w jury plebiscytu Kobieca Marka Roku zasiadają: Kamila Szczawińska, Paulina Syktu – Jeżyna, Daria Ładocha oraz Edyta Herbuś.

 

Gala Finałowa

 

Uroczystym podsumowaniem każdej edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku jest Gala Finałowa z udziałem nagrodzonych firm, przedstawicieli biznesu i show-biznesu oraz licznych mediów. Udział w Gali to znakomita okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze oraz promocji swojej działalności wśród znaczącej na polskim rynku grupy odbiorców i mediów. Gala Finałowa, podsumowująca bieżącą edycję plebiscytu, odbędzie się w listopadzie br. w Warszawie.

 

Zgłoszenia i wszelkie zapytania dotyczące tegorocznej edycji można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Liczba miejsc w każdej edycji plebiscytu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! www.kobiecamarkaroku.pl

 

Wielki sukces I edycji plebiscytu

 

Premierowa edycja plebiscytu spotkała się z wielkim zainteresowaniem ze strony biznesu, show biznesu i mediów. Spośród licznych firm zgłoszonych do programu,  wyróżnieni zostali  liderzy rynku w swoich branżach, przedstawiciele polskich oraz międzynarodowych firm, wyselekcjonowanych i nagrodzonych za trud i wysiłek wkładany w nieustanny rozwój, podnoszenie standardów oraz kreowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

 

W gronie Laureatów I edycji plebiscytu Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl znaleźli się m. in.: Sephora, Mary Kay, Oriflame, Avon, Kliniki Dr Beata Dethloff, Floslek, Uroda Polska, Graal.

 

Zachęcamy do udziału w plebiscycie wszystkie firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata – najwyższej jakości, bezkonkurencyjne i unikalne.

 

Firmy chcące znaleźć się w gronie Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018,  które chciałyby zaprezentować swoją ofertę,  zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej plebiscytu kobiecamarkaroku.pl oraz śledzenia Facebooka (podlinkować do i Instagrama.

 

Liczba miejsc w każdej kategorii  jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Źródło: PR Kobieca Marka Roku


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl