27 Jun
Stylowe pranie z Persil Deep Clean
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Henkel

 

Gdy plamy wnikają naprawdę głęboko w tkaniny, Persil wnika i czyści głębiej.

W świetle ciągłego ulepszania naszej oferty, Persil prezentuje nową formułę z zaawansowaną mieszanką enzymów i technologią Deep Clean dla perfekcyjnych rezultatów i blasku ubrań.

 

Od marca br. konsumenci w Polsce zyskali wyjątkową szansę poznania nowego produktu marki Persil z technologią Deep Clean. Produkt występuje w trzech wariantach: proszku, płynie i kapsułkach, oferując unikalne doświadczenie prania.

 

W odpowiedzi na wyniki badań nad preferencjami konsumentów oraz coraz większe oczekiwania wobec środków piorących, Persil wprowadza na rynek swój nowy produkt z technologią Deep Clean.

 

Persil z technologią Deep Clean zawiera unikalną kombinację składników aktywnych, które skutecznie zwalczają nawet najbardziej uporczywe plamy. Wnika głęboko we włókna, usuwając nawet najmniejsze molekuły plam, dając tym samym doskonały rezultat czystych i pełnych blasku ubrań.

 

Poznaj nowy Persil z technologią Deep Clean:

 

1. Wnika głęboko we włókno, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy;
2. Zapewnia ubraniom blask, przeciwdziałając ich szarzeniu nawet po kilku praniach.
3. Przyjemna, długotrwała świeżość ubrań;
4. Pomimo tak dużej mocy usuwania plam, jest też delikatny dla tkanin.

 

Nowy Persil z technologią Deep Clean z innowacyjną formułą wchodzi na rynek z szerokim wsparciem marketingowym. Towarzyszyć mu będzie nowa kampania telewizyjna, a także działania reklamowe i promocyjne w sklepach.

 

Nowa czystość to dogłębna czystość Persila.

 

 

Źródło: PR Henkel

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl