04 Jul
Jak przetrwać upały z Dafi
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Foto: Agnieszka Zięba TylkoStyl

 

Wakacje to jedna z najprzyjemniejszych części roku. Zapominamy o pracy, obowiązkach planujemy zwiedzanie, podziwiamy piękne widoki.

To również czas kiedy promienie słoneczne nas rozpieszczają i ogrzewają… czasem nawet nadmiernie. Temperatury sięgają górnej kreski i spotykamy się z upałami. Przez jednych są one wyczekiwane przez innych znienawidzone. Jak sobie z nimi radzić?

 

W czasie upałów należy wypijać co najmniej 3 litrów chłodnej wody dziennie. Jeśli jednak planujemy w trakcie lata uprawiać dodatkowo sport lub przebywać długo na plaży powinniśmy wypijać jeszcze więcej płynów. W szczególności tych zaleceń powinni przestrzegać seniorzy i dzieci, one często nie czują pragnienia i zapominają o odpowiednim poziomie nawodnienia.

 

Marka Dafi produkująca butelki filtrujące przygotowała na czas wakacji specjalne wakacyjne grawery, które można nadrukować na butelkach filtrujących. Dodatkowo można je również spersonalizować kolorystycznie. W trakcie urlopu będą przypominać nam o tym, aby regularnie pić wodę. Ich przyjemne niewielkie pojemności na pewno nie będą obciążać naszego plecaka podczas podróży. Butelki filtrujące sprawią, że wodą będzie na wyciągnięcie ręki, a po urlopie stojąc na biurku w pracy będą przypominać nam o przyjemnie spędzonym czasie podczas wakacji.


Spersonalizowane butelki z wakacyjnymi grawerami można stworzyć na stronie www.butelka.dafi.pl/kreator, dostępne są w trzech pojemnościach 0,3l; 0,5l; 0,7l.

 

 

Źródło: PR Dafi


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl